Hakkımızda

Aile şirketi olarak kurulduğu 1975 yılından itibaren, akaryakıt istasyonu, müteahhitlik, madencilik, tarım, hayvancılık, hazır beton ve gıda üzerine faaliyet göstermekte olan Adabağlı A.Ş. sahip olduğu tecrübe, teknoloji ve donanımlı personelinden aldığı güçle çalışmakta ve daha büyük başarılara imza atmak için belirlediği yolda hızla ilerlemektedir.

Akaryakıt istasyonumuz Bitlis - Tatvan ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Müteahhitlik alanında tamamladığımız işler, Adana - Gaziantep TAG otoyol inşaatı, İzmir - Aydın otoyol inşaatı, Bitlis – Diyarbakır yol inşaatı, Hakkari - Çukurca Tüneli, Karaman HES, İstanbul HES, Antalya Korkuteli Karabayır Göleti ve Sulaması İnşaatı, Malatya - Gölbaşı Yolu Km: 70+200 - 89+640 Kesiminin Yapım İşi, Giresun Angutlu II Regülatörü ve HES İnşaatı, Ordu Regülatörü ve HES’e Ait Tünel Kazısı ve Destekleme İşleri, Karaman Daran I-II Regülatörü ve HES’e Ait Tünel Kazısı ve Destekleme İşleri.

Devam etmekte olan işlerimiz, Afyonkarahisar Çay Armutlu Göleti ve Sulaması İnşaatı, Afyonkarahisar Bolvadin Kemerkaya Göleti ve Sulaması İnşaatı, (Malatya - Darende) Ayr. - Gölbaşı - 5. Bl. Hd. Yolu Km: 75+700 - 78+300 Arasındaki Erkenek Tünelinde Eksik Kalan İşlerin İkmal İnşaatı, Ayrım-Bitlis-9. Bölge Hududu Devlet Yolu İnşaatı.

Madencilik alanında firmamıza ait olan Adabağlı Köyünde, Pomza maden işletmeciliği sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Adabağlı köyümüzde 5000 dönüm sulu arazimiz mevcut olup, 1000 dönümünde yonca, 1000 dönümünde fidan (kavak, elma, armut, ceviz), 1000 dönümünde şeker pancarı ve 2000 dönümüde Buğday vb. faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Adabağlı köyünde kurmuş olduğumuz ileri teknolojiye sahip hayvancılık tesisimizle ve tesisimizde bulunan 1500 büyük baş, 1500 küçük baş hayvanımızla bölge halkının et ve süt ihtiyaçlarını sağlıklı koşullarda ve hijyenik olarak sağlamaktayız.

Beton santralimiz Bitlis - Tatvan arasında kurulmuş olup, kendi işlerimiz için ve bölgenin ihtiyaçlarını, donanımlı araçlarımız ve teknik kadromuzla karşılamaktayız.

Bitlis ilimizde ve Tatvan ilçemizde kurmuş olduğumuz gıda marketlerimizde, halkımızın ihtiyaçlarını sağlık standartlarına uygun olarak karşılamakta ve market servis hizmeti sunmaktayız.

Sormak istediğiniz birşey mi var?